Teknomerkez
TR EN ES
Konular

Sorumsuzluk

Yazar: Teknomerkez
Tarih: 24.02.2019
Türkçe
Teknomerkez olarak anılan teknomerkez.com ve teknomerkez.net  sitelerine giren, içerisinde gezen, faydalanan, alıntı yapan, bilgisayarına kayıt yapan kişiler aşağıdaki bildiriyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Sitemiz bilgilendirme amaçlı olup yazı gönderen kişilerin görüşlerini yansıtır. Sitemizde bulunan bilgiler, dökümanlar eğitim amaçlıdır. Bilgilerin uygulanması ne emir ne de tavsiye edilmiş değildir.

Bu sitede bulunan içeriğin denenmesinden, (okul ödevleri, bitirme tezleri v.b. dahil) kullanılmasından dolayı oluşabilecek maddi, manevi bütün zararlardan deneyen, kullanan kişi/kişiler sorumludur. Teknomerkez yetkilileri ve yazarlar sorumluluk kabul etmez, sorumlu tutulamaz. Teknomerkez, web sitesinde yayınlanan herhangi bilginin içeriğin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Teknomerkez içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsak dahi herhangi bir hata veya değişiklikten dolayı Teknomerkez yetkilileri sorumluluk almayı reddeder.

Yorum yazarı olarak yazdıklarınızdan kendiniz sorumlusunuzdur, yazılan yorumlardan Teknomerkez yetkilileri sorumlu tutulamaz. Ayrıca yorumları yayınlamama, silme, düzenleme ya da yorumlara yanıt vermeme hakkı saklıdır. Yapılan yorumlar için yazarların ve editörlerin takip etme gibi bir görevi ve zorunluluğu yoktur.

Argo, küfür ya da uygunsuz yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Çalışmaları kullandığınızda yaşayacağınız problemlerden dolayı Teknomerkez herhangi bir sorumluluk ve kabahatlilik halini kabul etmez, her halde sonuç sizi ilgilendirir, oluşacak zararlardan Teknomerkez yetkilileri sorumlu tutulamaz, hak iddia edemezsiniz, ne yaptığınızı bilmiyorsanız çalışmaları kullanmayınız.

Teknomerkez, bilgilendirme amaçlı bir site olup, gönderilen yazıları yayınlamaktadır ve bilgilerin doğruluğu konusunda garanti vermemektedir. Yayınlanan yazılardan dolayı yazarlarına herhangi bir ücret ödenmemektedir. Teknomerkez, aksi belirtilmediği takdirde gönderilen ve yayınlanan bilgilerin yazarının kendi çalışması veya üretimi olduğunu kabul eder ve yayınlar. Yazılarla ilgili bütün sorumluluk yazarına aittir, site ve/veya editörler sorumlu tutulamaz. Yayınlanması amacıyla yazı gönderen ve yorum yazan kişiler yazılarından dolayı ortaya çıkabilecek yasal sorumlulukları üstlemniş sayılırlar.

Kaynak ve yazar belirtilmek şartıyla alıntı yapılabilir. İçeriği forumlarda ya da kendi sitenizde kullanırken, alıntının en altında konunun orijinaline link vermeyi unutmayınız.

Yukarıda belirtilen konular ve şartlar hakkında değişiklik yapma hakkı saklıdır ve site editörlerine aittir.

Site ile ilgili her türlü konu için e-posta adresi:

info@teknomerkez.com